Archive

2017

 

08.01. ob 19:00 Španabije-Bakalina, Kinogledališče, Tolmin

10.01. ob 20:00 Španabije-Bakalina, Kinogledališče, Tolmin

21.02. ob 22:30 Izštekani-Val 202, Španabije-Bakalina

22.04. ob 20:00 Kendov dvorec, Spodnja Idrija

13.05. ob 11:30 Eko praznik, Tolmin

27.05. ob 12:00 Krajevni praznik Planina Kranj

10.06. ob 15:00 Kogl, Ormož

 

2016

14.01. ob 21:00 Prulček, Ljubljana

05.02. ob 19:00 Papir'n Muzika Kulturni dom, Bistrica ob Sotli

11.3. ob 21:00 Pripovedovalski festival, Štihova dvorana, Cankarjev dom, Ljubljana

25.05. ob 21:00 35 let Kozjanskega parka, Grad Podsreda

27.05. ob 21:00 50 let MKNŽ-ja, Ilirska Bistrica

28.05. ob 19:00 Valvazorjeva knjižnica, Krško

17.06. ob 21:00 Kavarna Bazen, Kranj

01.07. ob 21:00 Ankaran

02.07. ob 15:00 Terasa Kraljeve klubske hiše, XXIII. Odprto prvenstvo Ljubljane v golfu

16.07. ob 15:00 Raj-otvoritev, Kapele

25.08. ob 21:00 Kunigunda, Huda Lukna, Velenje

04.09. ob 21:00 Izbor kraljice suhe robe, Ribnica

17.09. ob 21:00 Brda Contemporary Music Festival, Šmartno, Goriška brda

8.10. ob 18:00 Trgatev, Kamnje

11.10. ob 21:00 ISGT konferenca, Festivalna dvorana, Ljubljana

11.11. ob 19:00 Martinovanje, Kendov dvorec, Spodnja Idrija

06.12. ob 20:00 Španabije-Bakalina, Klub Cankarjevega doma, Ljubljana

31.12. ob 19:00 Silvestrovanje, Kendov dvorec, Spodnja Idrija

 

2015

09.01. ob 19:00 Večnamenska dvorana Podčetrtek, Dobrodeln koncert

18.01. ob 19:00 RtvSlo-Aritmija, Kolodvorska 2, Ljubljana

25.01. ob 21:00 Prulček, Ljubljana

19.02. ob 21:00 Prulček, Ljubljana

05.03. ob 13:00 Papir'n Muzika, Stritarjeva ulica, Ljubljana

02.05. ob 20:00 Kulturni dom Bistrica ob Sotli

16.05. ob 10:00 Ljubljanski grad

06.06. ob 18:00 Papir&Muzika, Salon za eno glasbo, Ljubljana

19.06. ob 20:00 Etnofest, Palić, Srbija

26.06. ob 18:30 Papir&Muzika, Ana Desetnica, Sežana

05.07. ob 17:00 Papir&Muzika, Festival Lent, Park, Maribor

08.07. ob 20:00 Zoo, Ljubljana

o9.07. ob 21:00 Bertoki

20.9. ob 15:00 Papir&Muzika, Pikin festival, Velenje

10.10. ob 18:00 Trgatev, Kamnje

13.11. ob 19:00 Martinovanje, Kendov dvorec, Spodnja Idrija

14.11. ob 20:00 Martinovanje, Labor

11.12. ob 20:00 Vetrinski dvor, Maribor

 

 

2014

03.01. ob 21:00 Prulček, Ljubljana

17.01. ob 21:00 Prulček, Ljubljana

24.01. at 20:00 Orfej Club, Vrhnika

25.01. at 20:00 Horjul Sports Park

14.02. at 21:00 St. Valentine Evening, Prulček bar, Ljubljana

28.02. at 20:00 Harmonije in melodije, Faladur, Ajdovščina

02.03. ob 21:00 Prulček, Ljubljana

07.03. ob 21:00 Prulček, Ljubljana

21.03. ob 21:00 Prulček, Ljubljana

22.03. at 18:00 Salon za ENO glasbo, Ljubljana

26.03. ob 21:00 Salon uporabnih umetnosti, Maribor

26.04. ob 20:00 Mlin na Ajdovskem

02.05. ob 21:00 Prulček, Šamar pomladi, Ljubljana

30.05. ob 20:00 Hiša Layer, Kranj

21.06. ob 22:00 Kulturni dom Bistrica ob Sotli

27.06. ob 21:00 Pred Domom kulture Velenje

03.07 ob 20:15 Papir'n Muzika, Stritarjeva ulica, Ljubljana, Ana desetnica

04.07 ob 19:00 Papir'n Muzika, Rotovški trg, Maribor, Ana desetnica

08.07. ob 20:00 Mednarodni grafični likovni center, Ljubljana

18.07. ob 21:00 Prulček, Ljubljana, Predpremierna projekcija video spota: Ta ljubezen

27.08 ob 19:00 Papir'n Muzika, Šmartno, pravljična vas, Goriška Brda

09.09. ob 21:00 Prulček, Ljubljana

20.09. ob 10:00 Papir'n Muzika, Grosuplje

24.10. ob 21:00 Prulček, Ljubljana

08.11. ob 21:00 Veliko Trgovišće, Stjepana Radića 6, HR

15.11. ob 21:00 Prulček, Ljubljana

21.11. ob 21:00 Prulček, Ljubljana

28.11. ob 21:00 Celica, Ljubljana

03.12. ob 19:00 Papir'n Muzika, Kulturni dom Grosuplje

05.12. ob 11:00 Tiskovna konferenca ob izidu plošče, Hiša sanjajočih knjig, Ljubljana

06.12. ob 10:30 Papir'n Muzika, Glavni trg, Celje,

19.12. ob 21:00 Prulček, Ljubljana (pred kocertom še Papir'n Muzika)

22.12. ob 15:00 Papir'n Muzika, Ajdovščina

22.12. ob 18:00 Papir'n Muzika, Cerkno

28.12. ob 12:00 Papir'n Muzika, Rotovški trg, Maribor, Ana Mraz

29.12. ob 19:00 Papir'n Muzika, Petkovškovo nabrežje, Ljubljana, Ana Mraz

2013

01.03. at 20:00 Dvorana centra Nova, Velenje

08.03. at 20:30 club Daktari, Ljubljana

05.04. at 21:00 club Metulj, Bistrica ob Sotli

23.04. at 20:00 galerija Kosova graščina, Jesenice

30.04. at 20:00 bonfire party, Marof, Novo Mesto

15.05. at 22:00 Menza Pri Koritu, Ljubljana

20.05. at 22:00 Paradiso Perduto, Venezia

31.05. at 21:00 Čajnica, Slovenj Gradec

08.06. at 14:00 Kogl, Ormož

28.06. at 17:00 Formal sitting of Bistrica ob Sotli municipality

10.07. at 21:00 Mladifest, Stari grad park, Sežana

19.07. at 20:00 EtnoHisteria, Gračišče

23.08. at 20:00 Ostrovrharji, Svibno

24.08. at 21:00 Tolmin Library

14.09. at 20:00 Vilenica Festival

29.11. at 21:00 MC Hrastnik

07.12. at 20:00 Čadrg creamery

 

 

2012

15.02. ob 20:00 Mestna knjižnica Ljubljana

19.05. ob 21:00 Trzin

26.05. ob 14:00 Sončkova kmetija, Zgornja Kungota

28.05. ob 17:00 1 Kras 1000 okusov, Štanjel

28.06. ob 20:00 Festival Lent, Mestni park, Maribor

13.07. ob 21:00 EtnoHisteria, Gračišče

25.07. ob 20:00 Festival Kanal, Bohinj

26.07. ob 20:30 Dobimo se pred Škucom, Ljubljana

27.07. ob 21:00 Hostel Celica, Ljubljana

10.08. ob 20:00 Trnfest, Ljubljana

17.08. ob 20:30 Kranjska gora, trg pred cerkvijo

19.08. ob 18:00 Keršmančev park, Kamfest, Kamnik

24.08. ob 20:00 Muzej Krško

21.09. ob 22:00 Klub LokalPatriot, Novo Mesto

28.09. ob 22:00 Klub Podlaga, Sežana

17.11. ob 18:00 Kogl, Velika Nedelja

22.11. ob 18:00 Dvorana v Parku, Krško

09.12. ob 20:00 Arci Chinaski, Mantova, Italy

15.12. ob 18:00 Vetrinjski dvor, Maribor

2011

02.02. ob 21:00 KGB, Maribor

22.02. ob 21:00 Celica, Metelkova, Ljubljana

11.03. ob 22:00 Mc Plac, Velenje

15.03. ob 10:00 Afterparty, Radio študent, Ljubljana

16.04. ob 20:00 Hiša kulture, Šmartno, Brda 

20.04. ob 13:00 Cvičkarija, Ljubljana

29.04. ob 20:00 Hiša kulinarike, Novo mesto

06.05. ob 12:00 Hiša kulinarike, Novo mesto

09.05. ob 14:00 Breg, Ljubljana

20.05. ob 13:00 Grad Podsreda

28.05. ob 14:00 Karajžewc, Cerkno

10.06. ob 20:00 Letni koncert MePZ Tolmin, Tolmin 

17.06. ob 21:00 Carniola, Caffe galerija, Pungart, Kranj

18.06. ob 15:30 Otvoritev gradu Komenda, Polzela

25.06. ob 20:00 Kresovanje na jezeru Vrbje, Vrbje (Žalec)

29.06. ob 21:00 Festival Lent, Sodni stolp, Maribor  

02.07. ob 19:00 30 let MePZ Bistrica ob Sotli, Svete gore

02.07. ob 21:30 Pranger, Evropska ploščad, Rogaška Slatina

06.07. ob 21:00 JEFF, Koper

08.07. ob 21:00 Etno Histerija, Gradišče

19.07. ob 21:00 Hostel Celica, Ljubljana

22.07. ob 21:00 Soboško poletje, Murska Sobota

23.07. ob 21:00 Teden kulture na placu, Metlika 

26.07. ob 20:00 Park, Krško

13.08. ob 20:00 Restavracija Kaiser, Rogaška Slatina

26.08. ob 20:oo Etnorock festival, Domžale

27.08. ob 21:00 Noč na Krki, Novo mesto

06.09. ob 20:00 Kosova graščina, Jesenice

08.09. ob 20:00 Trubarjev antikvariat, Ljubljana

09.09. ob 20:00 Pastoralni dom župnije v Preski

22. 09. ob 20:00 dvorec bukovje, Dravograd

30.09. ob 20:00 Piloniva galerija, Vipavski Križ

06.10. ob 20:00 HIT Nova Gorica

11. 10. ob 18:00 Kulturni dom Bistrica ob Sotli, Podelitev izveskov Gostilna Slovenije

14.10. ob 19:00 Kulturni dom Krško

20.10. ob 20:00 Grad, Ptuj

25.10. ob 20:00 Kulturni centar Novog Sada

26.10. ob 20:00 Kulturni centar Grad, Beograd

28.10. ob 20:00 Kulturni centar Zrenjanina

19.11. ob 20:30 Kulturni dom Bistrica ob Sotli-gost večera Bakalina

02.12. 0b 18:00 Slovensko-bavarska hiša, Podsreda

06.12. ob 21:00 Celica, Ljubljana

28.12. ob 16:00 Zveza Sonček, VDC Šiška

 

2010
05.03. ob 19:00 Slovensko-bavarska hiša, Podsreda
06.04. ob 21:00 Celica, Metelkova, Ljubljana
07.o4. ob 21:00 Katrca, Rožna dolina, Ljubljana
09.04. ob 19:00 Kavarna Tromostovje, Ljubljana
14.05. ob 20:00 Godibodi, Stara mestna elektrarna, Ljubljana
20.05. ob 21:00 Zlati zob, Ljubljana
24.o5. ob 18:00 Grad Podsreda, Podsreda
09.06. ob 21:00 Katrca, Rožna dolina, Ljubljana
20.06. ob 20:00 Knjižnica Laško
26.06. ob 21:00 KLUKŠ, Kočevje
29.06. ob 17:00 Slavnostna seja, Kulturni dom Bistrica ob Sotli
30.06. ob 20:00 Festival Lent, Maribor
24.06. ob 20:00 Grad Sevnica, Sevnica
27.07. ob 20:00 Stari grad Celje, Celje
06.08. ob 20:00 Atri Savinove hiše, Žalec
28.08. ob 20:00 Tabor narave in glasbe Čadrg

17.11. ob 09:00 Mons, Ljubljana

19.11.. ob 22:00 Sokolski dom, Novo mesto

20.11. ob 20:00 Kulturni dom Bistrica ob Sotli

24.11. ob 15:00 Hiša šampanjca Istenič, Bizeljsko

24.11. ob 22:00 Gromka, Ljubljana

01.12. ob 19:00 Kulturni dom, Brežice

10.12. ob 21:00 Srčevka, Idrija

14.12. ob 19:00 Kavarna Tromostovje, Ljubljana

21.12. ob 19:00 Kavarna Tromostovje, Ljubljana

26.12. ob 19:00 Stara šola, Bizelsko

29.12. ob 19:00 Kavarna Tromostovje, Ljubljana

31.12. ob 22:00 Sodnijski trg, Vrhnika


2009
08.05. ob 20:00 Kulturni dom Šmarje pri jelšah, 30 let OOZ Šmarje pri Jelšah
27.05. ob 21:00 Etno klub Zlati zob, Ljubljana
06.06. ob 16:00 Sveti križ, Bistrica ob Sotli, Srečanje Šompetrov
09.06. ob 19:00 Grad Podsreda, Podsreda, Otvoritev razstave
08.07. ob 22:30 KGB, Maribor
11.07. ob 10:00 Ezlek, Grajski trg, Maribor, Nagradna igra Elektro Maribor
14.07. ob 21:00 Celica, Metelkova, Ljubljana
19.08. ob 21:00 Grad Tschernembl, Ernomelj
09.09. ob 21:00 Festival Sanje, Ljubljana
23.09. ob 21:00 Zlati zob, Zaloška 69, Ljublana
25.12. ob 20:00 Potčetrtek, Kavarna Trunk

2008

01.02. ob 20:00 Grand hotel Donat, Rogaška Slatina
08.02. ob 19:00 Kulturni dom Bistrica ob Sotli, Obletnica etno skupine Nojek
08.02.,09.02.,15.02.,23.02.,01.03.,07.03.,08.03. in 09.03.
Grand hotel Donat, Rogaška Slatina
15.03. ob 19:00 Gostisče Šempeter, Bistrica ob Sotli, Večer stare slovenske kuhinje
20.03. ob 21:00 KGB, Maribor
22.03. in 28.3. ob 20:00 Grand hotel Donat, Rogaška Slatina
19.04. ob 20.00 Olimje, Jelenov greben
19.04. ob 22.00 Bistrica ob Sotli, Vinski praznik
27.04. ob 14:00 Srečanje na Sotli, Kunšperk
23.05. ob 19:00 Podsreda, Slovensko-bavarska hiša, Fotografska razstava: Biseri narave
21.06. ob 20:00 Črnomelj, prizorisce pri Gradu Tschernembl, Etnofolkfestival
27.06. ob 18.00 Bistrica ob Sotli, Slavnostna seja ob obeinskem prazniku
28.06. ob 20:30 Sveti križ, Letni koncert MePZ Bistrica ob Sotli
12.07. ob 20:00 Žalec
17.07. ob 20:30 Idrija, Mestni trg
31.07. ob 20:30 Pliskovica, Mladinski hotel Pliskovica, Četrtkovi večeri pr'Slamčevih
29.08. ob 20:00 Vrhnika, Sodnijski trg
30.08. ob 17:00 Čadrg, Žlejzn
26.09. ob 18:00 Podsreda, Bavarska hiša
06.12. ob 21:00 Bistrica ob Sotli, Klub Metulj

 

2007

28.12.ob 21:00 Klub Metulj, Bistrica ob Sotli
z gosti: Minka Džonlić-harmonika, Vid Drašler-bobni in Jošt Drašler-kontrabas

Listen | Look | Read | Download

 

00386 41 257 831 | andrejruda@yahoo.com
Visit us on Myspace, or on facebook.

 

website: studioOdtisi