Your address will show here +12 34 56 78

Concert Arhive

2017


08.01. ob 19:00 Španabije-Bakalina, Kinogledališče, Tolmin


10.01. ob 20:00 Španabije-Bakalina, Kinogledališče, Tolmin


21.02. ob 22:30 Izštekani-Val 202, Španabije-Bakalina


22.04. ob 20:00 Kendov dvorec, Spodnja Idrija


13.05. ob 11:30 Eko praznik, Tolmin


27.05. ob 12:00 Krajevni praznik Planina Kranj


10.06. ob 15:00 Kogl, Ormož


23.06. ob 20:30 Postojna


01.07. ob 18:00 Gradec


24.07. ob 20:30 Ljubljana, Dobimo se pred Škucem


03.08. ob 21:00 Idrija04.08. ob 21:00 Grobelno


11.11. ob 19:00 Konferenca LuxEuropa, Festivalna dvorana, Ljubljana


20.09. ob 17:00 Pikin festival, Velenje


29.09. ob 18:00 Trgatev, Kamnje


10.11. ob 19:00 Martinovanje, Domačija Novak, Sadinja vas pri Dvoru


25.11. ob 19:00 SolidWorld, Radomlje   


 


2016


14.01. ob 21:00 Prulček, Ljubljana


05.02. ob 19:00 Papir’n Muzika Kulturni dom, Bistrica ob Sotli


11.3. ob 21:00 Pripovedovalski festival, Štihova dvorana, Cankarjev dom, Ljubljana


25.05. ob 21:00 35 let Kozjanskega parka, Grad Podsreda


27.05. ob 21:00 50 let MKNŽ-ja, Ilirska Bistrica


28.05. ob 19:00 Valvazorjeva knjižnica, Krško


17.06. ob 21:00 Kavarna Bazen, Kranj


01.07. ob 21:00 Ankaran


02.07. ob 15:00 Terasa Kraljeve klubske hiše, XXIII. Odprto prvenstvo Ljubljane v golfu


16.07. ob 15:00 Raj-otvoritev, Kapele


25.08. ob 21:00 Kunigunda, Huda Lukna, Velenje


04.09. ob 21:00 Izbor kraljice suhe robe, Ribnica


17.09. ob 21:00 Brda Contemporary Music Festival, Šmartno, Goriška brda


8.10. ob 18:00 Trgatev, Kamnje


11.10. ob 21:00 ISGT konferenca, Festivalna dvorana, Ljubljana


11.11. ob 19:00 Martinovanje, Kendov dvorec, Spodnja Idrija


06.12. ob 20:00 Španabije-Bakalina, Klub Cankarjevega doma, Ljubljana


31.12. ob 19:00 Silvestrovanje, Kendov dvorec, Spodnja Idrija 


 


2015


09.01. ob 19:00 Večnamenska dvorana Podčetrtek, Dobrodeln koncert


18.01. ob 19:00 RtvSlo-Aritmija, Kolodvorska 2, Ljubljana


25.01. ob 21:00 Prulček, Ljubljana


19.02. ob 21:00 Prulček, Ljubljana


05.03. ob 13:00 Papir’n Muzika, Stritarjeva ulica, Ljubljana


02.05. ob 20:00 Kulturni dom Bistrica ob Sotli


16.05. ob 10:00 Ljubljanski grad


06.06. ob 18:00 Papir&Muzika, Salon za eno glasbo, Ljubljana


19.06. ob 20:00 Etnofest, Palić, Srbija


26.06. ob 18:30 Papir&Muzika, Ana Desetnica, Sežana


05.07. ob 17:00 Papir&Muzika, Festival Lent, Park, Maribor


08.07. ob 20:00 Zoo, Ljubljana


09.07. ob 21:00 Bertoki


20.9. ob 15:00 Papir&Muzika, Pikin festival, Velenje


10.10. ob 18:00 Trgatev, Kamnje


13.11. ob 19:00 Martinovanje, Kendov dvorec, Spodnja Idrija


14.11. ob 20:00 Martinovanje, Labor


11.12. ob 20:00 Vetrinski dvor, Maribor    


 


2014


03.01. ob 21:00 Prulček, Ljubljana


17.01. ob 21:00 Prulček, Ljubljana


24.01. at 20:00 Orfej Club, Vrhnika


25.01. at 20:00 Horjul Sports Park


14.02. at 21:00 Valentinov večer, Prulček bar, Ljubljana


28.02. at 20:00 Harmonije in melodije, Faladur, Ajdovščina


02.03. ob 21:00 Prulček, Ljubljana


07.03. ob 21:00 Prulček, Ljubljana


21.03. ob 21:00 Prulček, Ljubljana


22.03. at 18:00 Salon za ENO glasbo, Ljubljana


26.03. ob 21:00 Salon uporabnih umetnosti, Maribor


26.04. ob 20:00 Mlin na Ajdovskem


02.05. ob 21:00 Prulček, Šamar pomladi, Ljubljana


30.05. ob 20:00 Hiša Layer, Kranj


21.06. ob 22:00 Kulturni dom Bistrica ob Sotli


27.06. ob 21:00 Pred Domom kulture Velenje


03.07 ob 20:15 Papir’n Muzika, Stritarjeva ulica, Ljubljana, Ana desetnica


04.07 ob 19:00 Papir’n Muzika, Rotovški trg, Maribor, Ana desetnica


08.07. ob 20:00 Mednarodni grafični likovni center, Ljubljana


18.07. ob 21:00 Prulček, Ljubljana, Predpremierna projekcija video spota: Ta ljubezen


27.08 ob 19:00 Papir’n Muzika, Šmartno, pravljična vas, Goriška Brda


09.09. ob 21:00 Prulček, Ljubljana


20.09. ob 10:00 Papir’n Muzika, Grosuplje


24.10. ob 21:00 Prulček, Ljubljana


08.11. ob 21:00 Veliko Trgovišće, Stjepana Radića 6, HR


15.11. ob 21:00 Prulček, Ljubljana


21.11. ob 21:00 Prulček, Ljubljana


28.11. ob 21:00 Celica, Ljubljana


03.12. ob 19:00 Papir’n Muzika, Kulturni dom Grosuplje


05.12. ob 11:00 Tiskovna konferenca ob izidu plošče, Hiša sanjajočih knjig, Ljubljana


06.12. ob 10:30 Papir’n Muzika, Glavni trg, Celje,


19.12. ob 21:00 Prulček, Ljubljana (pred kocertom še Papir’n Muzika)


22.12. ob 15:00 Papir’n Muzika, Ajdovščina


22.12. ob 18:00 Papir’n Muzika, Cerkno


28.12. ob 12:00 Papir’n Muzika, Rotovški trg, Maribor, Ana Mraz


29.12. ob 19:00 Papir’n Muzika, Petkovškovo nabrežje, Ljubljana, Ana Mraz


 


2013


01.03. ob 20:00 Dvorana centra Nova, Velenje


08.03. ob 20:30 klub Daktari, Ljubljana


05.04. ob 21:00 klub Metulj, Bistrica ob Sotli


23.04. ob 20:00 galerija Kosova graščina, Jesenice


30.04. ob 20:00 kresovanje, Marof, Novo Mesto


15.05. ob 22:00 Menza Pri Koritu, Ljubljana


20.05. ob 22:00 Paradiso Perduto, Venezia


31.05. ob 21:00 Čajnica, Slovenj Gradec


08.06. ob 14:00 Kogl, Ormož28.06. ob 17:00 Slavnostna seja občine Bistrica ob Sotli


10.07. ob 21:00 Mladifest, park pri Starem gradu, Sežana


19.07. ob 20:00 EtnoHisteria, Gračišče


23.08. ob 20:00 Ostrovrharji, Svibno


24.08. ob 21:00 Knjižnica Tolmin


14.09. ob 20:00 Festival Vilenica


29.11. ob 21:00 MC Hrastnik


07.12. ob 20:00 Sirarna Čadrg  


 


2012


15.02. ob 20:00 Mestna knjižnica Ljubljana


19.05. ob 21:00 Trzin


26.05. ob 14:00 Sončkova kmetija, Zgornja Kungota


28.05. ob 17:00 1 Kras 1000 okusov, Štanjel


28.06. ob 20:00 Festival Lent, Mestni park, Maribor


13.07. ob 21:00 EtnoHisteria, Gračišče


25.07. ob 20:00 Festival Kanal, Bohinj


26.07. ob 20:30 Dobimo se pred Škucom, Ljubljana


27.07. ob 21:00 Hostel Celica, Ljubljana


10.08. ob 20:00 Trnfest, Ljubljana


17.08. ob 20:30 Kranjska gora, trg pred cerkvijo


19.08. ob 18:00 Keršmančev park, Kamfest, Kamnik


24.08. ob 20:00 Muzej Krško


21.09. ob 22:00 Klub LokalPatriot, Novo Mesto


28.09. ob 22:00 Klub Podlaga, Sežana


17.11. ob 18:00 Kogl, Velika Nedelja


22.11. ob 18:00 Dvorana v Parku, Krško


09.12. ob 20:00 Arci Chinaski, Mantova, Italija


15.12. ob 18:00 Vetrinjski dvor, Maribor  


 


2011


02.02. ob 21:00 KGB, Maribor


22.02. ob 21:00 Celica, Metelkova, Ljubljana


11.03. ob 22:00 Mc Plac, Velenje


15.03. ob 10:00 Afterparty, Radio študent, Ljubljana


16.04. ob 20:00 Hiša kulture, Šmartno, Brda


20.04. ob 13:00 Cvičkarija, Ljubljana


29.04. ob 20:00 Hiša kulinarike, Novo mesto


06.05. ob 12:00 Hiša kulinarike, Novo mesto


09.05. ob 14:00 Breg, Ljubljana


20.05. ob 13:00 Grad Podsreda


28.05. ob 14:00 Karajžewc, Cerkno


10.06. ob 20:00 Letni koncert MePZ Tolmin, Tolmin


17.06. ob 21:00 Carniola, Caffe galerija, Pungart, Kranj


18.06. ob 15:30 Otvoritev gradu Komenda, Polzela


25.06. ob 20:00 Kresovanje na jezeru Vrbje, Vrbje (Žalec)


29.06. ob 21:00 Festival Lent, Sodni stolp, Maribor  


02.07. ob 19:00 30 let MePZ Bistrica ob Sotli, Svete gore


02.07. ob 21:30 Pranger, Evropska ploščad, Rogaška Slatina


06.07. ob 21:00 JEFF, Koper


08.07. ob 21:00 Etno Histerija, Gradišče


19.07. ob 21:00 Hostel Celica, Ljubljana


22.07. ob 21:00 Soboško poletje, Murska Sobota


23.07. ob 21:00 Teden kulture na placu, Metlika


26.07. ob 20:00 Park, Krško


13.08. ob 20:00 Restavracija Kaiser, Rogaška Slatina


26.08. ob 20:00 Etnorock festival, Domžale


27.08. ob 21:00 Noč na Krki, Novo mesto


06.09. ob 20:00 Kosova graščina, Jesenice


08.09. ob 20:00 Trubarjev antikvariat, Ljubljana


09.09. ob 20:00 Pastoralni dom župnije v Preski


22. 09. ob 20:00 Dvorec Bukovje, Dravograd


30.09. ob 20:00 Piloniva galerija, Vipavski Križ


06.10. ob 20:00 HIT Nova Gorica


11.10. ob 18:00 Kulturni dom Bistrica ob Sotli, Podelitev izveskov Gostilna Slovenije


14.10. ob 19:00 Kulturni dom Krško


20.10. ob 20:00 Grad, Ptuj


25.10. ob 20:00 Kulturni centar Novog Sada


26.10. ob 20:00 Kulturni centar Grad, Beograd


28.10. ob 20:00 Kulturni centar Zrenjanina


19.11. ob 20:30 Kulturni dom Bistrica ob Sotli-gost večera Bakalina


02.12. 0b 18:00 Slovensko-bavarska hiša, Podsreda


06.12. ob 21:00 Celica, Ljubljana


28.12. ob 16:00 Zveza Sonček, VDC Šiška


 


2010


05.03. ob 19:00 Slovensko-bavarska hiša, Podsreda


06.04. ob 21:00 Celica, Metelkova, Ljubljana


07.04. ob 21:00 Katrca, Rožna dolina, Ljubljana


09.04. ob 19:00 Kavarna Tromostovje, Ljubljana


14.05. ob 20:00 Godibodi, Stara mestna elektrarna, Ljubljana


20.05. ob 21:00 Zlati zob, Ljubljana


24.05. ob 18:00 Grad Podsreda, Podsreda


09.06. ob 21:00 Katrca, Rožna dolina, Ljubljana


20.06. ob 20:00 Knjižnica Laško


26.06. ob 21:00 KLUKŠ, Kočevje


29.06. ob 17:00 Slavnostna seja, Kulturni dom Bistrica ob Sotli


30.06. ob 20:00 Festival Lent, Maribor


24.06. ob 20:00 Grad Sevnica, Sevnica


27.07. ob 20:00 Stari grad Celje, Celje


06.08. ob 20:00 Atri Savinove hiše, Žalec


28.08. ob 20:00 Tabor narave in glasbe Čadrg


17.11. ob 09:00 Mons, Ljubljana


19.11. ob 22:00 Sokolski dom, Novo mesto


20.11. ob 20:00 Kulturni dom Bistrica ob Sotli


24.11. ob 15:00 Hiša šampanjca Istenič, Bizeljsko


24.11. ob 22:00 Gromka, Ljubljana


01.12. ob 19:00 Kulturni dom, Brežice


10.12. ob 21:00 Srčevka, Idrija


14.12. ob 19:00 Kavarna Tromostovje, Ljubljana


21.12. ob 19:00 Kavarna Tromostovje, Ljubljana


26.12. ob 19:00 Stara šola, Bizelsko


29.12. ob 19:00 Kavarna Tromostovje, Ljubljana


31.12. ob 22:00 Sodnijski trg, Vrhnika


 


2009


08.05. ob 20:00 Kulturni dom Šmarje pri jelšah, 30 let OOZ Šmarje pri Jelšah


27.05. ob 21:00 Etno klub Zlati zob, Ljubljana


06.06. ob 16:00 Sveti križ, Bistrica ob Sotli, Srečanje Šompetrov


09.06. ob 19:00 Grad Podsreda, Podsreda, Otvoritev razstave


08.07. ob 22:30 KGB, Maribor


11.07. ob 10:00 Ezlek, Grajski trg, Maribor, Nagradna igra Elektro Maribor


14.07. ob 21:00 Celica, Metelkova, Ljubljana


19.08. ob 21:00 Grad Tschernembl, Ernomelj


09.09. ob 21:00 Festival Sanje, Ljubljana


23.09. ob 21:00 Zlati zob, Zaloška 69, Ljublana


25.12. ob 20:00 Potčetrtek, Kavarna Trunk


 


2008


01.02. ob 20:00 Grand hotel Donat, Rogaška Slatina


08.02. ob 19:00 Kulturni dom Bistrica ob Sotli, Obletnica etno skupine Nojek


08.02.,09.02.,15.02.,23.02.,01.03.,07.03.,08.03. in 09.03.Grand hotel Donat, Rogaška Slatina


15.03. ob 19:00 Gostisče Šempeter, Bistrica ob Sotli, Večer stare slovenske kuhinje


20.03. ob 21:00 KGB, Maribor


22.03. in 28.3. ob 20:00 Grand hotel Donat, Rogaška Slatina


19.04. ob 20.00 Olimje, Jelenov greben


19.04. ob 22.00 Bistrica ob Sotli, Vinski praznik


27.04. ob 14:00 Srečanje na Sotli, Kunšperk


23.05. ob 19:00 Podsreda, Slovensko-bavarska hiša, Fotografska razstava: Biseri narave


21.06. ob 20:00 Črnomelj, prizorisce pri Gradu Tschernembl, Etnofolkfestival


27.06. ob 18.00 Bistrica ob Sotli, Slavnostna seja ob obeinskem prazniku


28.06. ob 20:30 Sveti križ, Letni koncert MePZ Bistrica ob Sotli


12.07. ob 20:00 Žalec


17.07. ob 20:30 Idrija, Mestni trg


31.07. ob 20:30 Pliskovica, Mladinski hotel Pliskovica, Četrtkovi večeri pr’Slamčevih


29.08. ob 20:00 Vrhnika, Sodnijski trg


30.08. ob 17:00 Čadrg, Žlejzn


26.09. ob 18:00 Podsreda, Bavarska hiša


06.12. ob 21:00 Bistrica ob Sotli, Klub Metulj


 


2007


28.12.ob 21:00 Klub Metulj, Bistrica ob Sotliz gosti: Minka Džonlić-harmonika, Vid Drašler-bobni in Jošt Drašler-kontrabas